ŠKODA SERVİS

Skoda Çakıroğlu Servis

SERVİS

Çakıroğlu Skoda Satış Sonrası Hizmetleri 1700 m kapalı alanda, eğitimli ve uzman 30 çalışanıyla hizmet vermektedir.

1992 yılında hizmete başlayan Çakıroğlu Servis 1999 yılında Sultanbeyli hizmet binasına taşınmıştır.

Çakıroğlu Servis müşteri memnuniyeti odaklı servis, periyodik bakım, bilgisayarlı arıza tespiti, hasar, kaporta boya hizmetlerini tek çatı altında vermektedir.
Skoda marka otomobillere Çakıroğlu Otomotiv kalite ve güvencesi ile hizmetine devam etmektedir.
Alıştığınız kusursuz hizmeti Sultanbeyli adresinde sunmaya devam ederken, yenilenmiş dış görünümü, teknik bakımdan güncel bilgilerle donatılmış eğitimli kadrosu, kurumsal standartlara uygun çalışma kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Aracınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Çakıroğlu Servis hizmetinizde.

skoda çakıroğlu

Skoda Çakıroğlu Acil Yol Yardımı
Mobil Yol Yardım :
+90 534 597 16 37

Castrol, 2020 Marka Sağlığı Araştırması’na göre ustaların birinci tercihi oldu. Araştırma; ustaların en çok tercih ettiği ve güvendiği madeni yağ markasının da Castrol olduğunu ortaya çıkardı.

Skoda Çakıroğlu Castrol’ü tercih etmektedir.

Düzenli ve usulüne uygun olarak yapılmış bir bakım aracınızının değerinin korunmasına hizmet eder. Ayrıca aracınıza maksimum performans, daha fazla güvenlik ve daha uzun bir ömür sağlar. Servis aralıkları testler ve deneyimler sonucu saptandığından, belirtilen kilometrelerdeki bakımlarınızı yaptırmanız hem aracınız açısından hem de sizlerin daha sonra problem yaşamaması ve daha fazla masrafla karşılaşmaması açısından çok önemlidir.

Aracınızın ilk günkü kalitesiyle kullanımının devamını sağlamak için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklar ile Škoda Yetkili Servis Škoda Çakıroğlu’nda yaptırmanızı öneriyoruz.

Common rail dizel motor dışındaki diğer dizel motorlu Skoda marka araçların; Skoda Auto tarafından belirlenen özellikteki yağ ve orijinal parçaları kullanarak her 10.000 km’de, common rail dizel motorlu ve benzinli araçların her 15.000 km’ de periyodik bakımlarını yetkili servislerde yaptırmaları önerilir. Škoda araçlarda periyodik bakımlarda işçilikler birim saat başı olarak piyasa şartlarına göre düzenlenir.